Güncel Vac Doğrulama Hatası Cs Go

VAC doğrulama hatası cs go oyundaki en korkutucu hatalardan biridir. Vac ban ile aynı adı taşıdığı için haksız yere ban mı yedim diye düşündürebiliyor. Ancak Vac doğrulama hatası cs go  vac ban ile alakalı değildir.

Oyunu oynarken veya bilgisayarınızdan kaynaklanan bir durumdan ötürü oyun güncellenemediyse bu hatayı verebilir. Bu durumlarda kapatıp açmak vac doğrulama hatası sorunu  çözebilir. Ama çoğu zaman durum bu olmuyor ve oyun dosyalarını yenilemek zorunda kalabilirsiniz. Bu oyunu yeniden kurmak anlamına gelmiyor.

Steam ara yüzünde güncelleme yok ise kütüphaneye gelip Counter Strike’ı bulun. Daha sonra sağ tıklayıp Özellikler yazan kısmı açın. Açılan ekranda üst sekmelerden Yerel Dosyalar yazan kısma tıklayın. Açılan ekranda en alttaki buton olan Oyun Yerel Dosyalarının Bütünlüğünü Doğrula seçeneğine tıklayın. Daha sonra Steam güncelleme gibi bir ekran açacaktır. Kısa bir işlem olan bu kısmı iptal etmeyin. Tarama bittikten sonra oyuna girip rahatlıkla oynayabilirsiniz. Tekrarlayan bir hatada yine aynı vac doğrulama hatası cs go adımlarını uygulayabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir