Etkili Csgo Rekabetçi Modu Nedir

CSGO rekabetçi modu nedir; oyundaki en önemli modlardan biridir. Oynadığınız oyunlara göre bir seviye belirlenir ve o seviyedeki kişilerle maçlar oynarsınız. Kazandığınız maçlar ve aldığınız skorlara göre seviyeniz artmaktadır. Üst seviyelerde daha zorlu rakiplerle karşılaşırsınız. Burada önemli olan csgo rekabetçi modu ile daha fazla pratik yapmak ve cs go rekabetçi modunu ciddiye almaktır.

Csgo rekabetçi modu maçları 30 round üzerinden oynanır. 15-15 biten maçlar da olmaktadır. +1 skor ile maçı bitiren takım kazanmış sayılır. Süre bitiminde bomba kurulmamışsa veya bomba kurulmuş ama defuse edilmişse anti terörist takım, bomba kurulmuş ve patlamışsa roundu terörist takımı csgo rekabetçi modunda yer alan oyunu kazanır. Bomba haricinde rakip takımdaki 5 kişiyi vuran takım roundu kazanmış olur.

CSGO rekabetçi modunda oynarken hile kullanır ve yakalanırsanız VAC ban yiyebilirsiniz. Bu yüzden ya hile kullanmamalı ya da hileyi rakip takıma belli etmemeniz gerekmektedir.  Rekabetçi csgo modu maçları yüksek oranda XP kazanıp seviye atlayabileceğiniz maçlardır. Ancak bir günde 3 maçtan fazla cs go rekabetçi modunda maç oynamak yenilmenize sebebiyet verebilir.

Csgo Rekabetçi modda maç kazanmak için takımla girmek önemlidir. Takım olarak oynamak bu rekabetçi csgo modda size üstünlük sağlayacaktır. Takım arkadaşlarınıza info vermek ve takımca hareket etmek sizi her zaman bir adım öne geçirir. Bazı maçların sonlarında hediye olarak CSGO tarafından kutu ya da belli bir seviyeye kadar bir silah düşürebilirsiniz. Bu kutuları satarak steam cüzdanınıza para kazandırabilirsiniz. Budurumda nedir csgo rekabetçi modu diye düşündüğünüzde oyun sizin cüzdanınızda daha fazla csgo meblağsı oluşmasını sağlamaktadır.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir