CSGO Konsolun Bilinmeyen Yönleri Neler

Csgo Konsol Nedir?

CSGO konsol oyunda size yardımcı olabilmesi için eklenmiş bir ek paneldir. Konsole’a çeşitli kodlar yazarak corssair ayarlayabilirsiniz, çevrimdışı modda paranız yoksa silah alabilirsiniz veya bota csgo konsolla ekleyebilirsiniz.

CSGO Konsol Ne İşe Yarar?

Çevrimdışı modda ya da topluluk sunucularında çeşitli kodlar girerek oyunu daha kolay oynamanıza olanak sağlar.

CSGO Konsol’da Hile Yapılır Mı?

CSGO Konsol hile yapılmak için kullanılmaz. Herhangi bir kod yüzünden ban yemeniz gibi bir durum da söz konusu değildir. Ancak topluluk sunucularının izin verdiği wallhack veya aim gibi kodları kullanabilirsiniz.Örneğin botlarla oynarken konsole’u açıp  sv_cheats 1 yazıp ardından noclip yazarsanız haritada uçabilirsiniz. Bu komutlar resmi maçlarda işe yaramayacaktır.

CSGO Konsolun Bilinmeyen Yönleri Neler?
CSGO Konsolun Bilinmeyen Yönleri Neler?

CSGO Konsol Nasıl Açılır?

CSGO konsol normal şartlarda “é” tuşuna basınca açılmaktadır. Ancak oyun içinde konsol açılmamış olabilir. Bunu için ise size aşağıdaki iki adımı anlatalım:

Autoexec.cfg dosyası ya da kullandığınız herhangi bir config dosyasına con_enable “1″ kodunu eklemeniz yeterli olacaktır.

Steam’i açıp Kütüphane sekmesinden CSGO’yu bulun. Sağ tıklayarak özellikleri seçin. Daha sonra başlatma seçeneklerine girin ve –console kodunu yazın.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir