CSGO HIZLI RÜTBE ATLAMA YÖNTEMİ

CSGO oyununun en rekabet edilecek kısmı rütbedir. CSGO rütbe sizin oyundaki becerinize göre bir sınıfa atanmanız ve o seviyedekilerle oynamanız anlamına gelmektedir.

Rekabetçi modda edo sayısı, alınan kill, isabet oranı ve takım arkadaşlarınızın rütbelerine göre belirlenmektedir. Rekabetçi modda oynarken bu unsurlara dikkat etmekte fayda var.

Rütbe atlamak için ne yapmamız gerekir diyorsanız aim ve spray yeteneğinizi geliştirmeniz gerekiyor. Oyunda panik yapabileceğiniz için bunu öğrenmek zor olacaktır. Bunun yerine aim için oluşturulmuş modları indirip aim ve spray yeteneğinizi geliştirebilirsiniz.

Kendi seviyenizde bir takım bularakta rahatlıkla seviye atlayabilirsiniz. Kafa dengi, info vererek oynayan ve takımı taşıyabilecek arkadaşlar bulabilmeniz, hem daha fazla keyif almanızı sağlar, hem de seviyenizin artmasına yardımcı olur.

Bir gün içinde 5 6 rekabetçi maç yapmayın. Bu durum sizi yorar ve yenilmeye başlarsınız. Günde 1 ya da 2 rekabetçi maçı oynamak daha iyidir. Yine de oynamak istiyorsanız basit eğlence modunda oynayabilirsiniz.

Oyunda kesinlikle başlarken size uygun olan silahı seçiniz. Kullanamadığınız silahları rekabetçi modda denemeyin. Bu ölmenize ve oyunu kaybetmenize sebep olabilir. Kesinlikle başlarken paranız var ise zırh alın. Zırh, ölmenizi zorlaştırır ve rakip sizi vurana kadar siz kill alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir