CS:GO Dust2 Haritası Güncellendi (Dust2’de Değişenler)

Valve yeni güncellemesi ile Dust2 haritasında bazı düzenlemeler yaptı. Yazımızın başında belirtelim ki şu an güncelleme betada. Beta sürümünü indirirseniz yeni dust2’yi oynamaya başlayabilirsiniz. Normal güncelleme ile birlikte gelmesi birkaç haftayı bulabilir. Dust2 CS:GO oyuncularının gözdesi olan vazgeçilmez bir map. Bu gözde mapte yapılan ilk değişiklik doku çözünürlüğünün 4 kat arttırılması.

Dust2 Ekim 2017 güncellemesinde gelen bir diğer değişiklik ise B’ye giden tüneldeki çatıdan süzülen ışık ve kara lekeler. Bomba alanındaki otomobil ise oyuncuların alanda daha rahat hareket edebilmesi için bir miktar yerinden oynatılmış.

A bölgeside değişime uğramış. Yola asfalt atılmış. Valve belediyesi çalışıyor.

Mid bölgesinde de değişim var, valve belediyesi tünel girişine bir adet direk lambası yerleştirmiş ve yolun kenarına merdivenler koymuş.

Son olarak karakter modellerine bazı güncellemeler yapılmış ve T timindeki karakterler güncellenmiş.

Yeni Dust2 Videolu İnceleme (Unlost)

CS:GO’nun ünlü Türk yayıncısı Unlost harita ile ilgili video çekerek taktik ve yenilik açısından güzel bir inceleme yapmış. Biz de yaptıkları incelemeyi aşağıya ekledik;

Bizim söyleyeceklerimiz bu kadar siz de yeni dust2 ile ilgili yorumlarınızı aşağıdan yapabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir