CS:GO BASİT EĞLENCE MODU

CS GO basit eğlence modu rekabetçi moduna çok benzeyen bir oyun türüdür. Rekabetçi moduna girmeden önce antreman yapmak isterseniz kesinlikle basit eğlence modunda ki cs go oynamanız önerilir.  Cs go oyununda isminizin sürekli olarak dönmesini istiyor ve fenomen bir cs go oyuncusu olmak hatta en iyi cs go oyuncu nickleri içinde yer almak için gereken ise cs go basit eğlence modu ile deneme oyunları oynamaktır.

Cs Go Basit Eğlence Modu Nasıl Oynanır

Cs go basit eğlence modu takımları 10’ar kişiyle oynamaktadır. Oyun rekabetçideki gibi 30 round üstünden değil de 8 round üstünden oynanır. +1 skor ile maçı bitiren takım kazanmış sayılır. Süre bitiminde bomba kurulmamışsa veya bomba kurulmuş ama defuse edilmişse anti terörist takım, bomba kurulmuş ve patlamışsa roundu terörist takım kazanır. Bomba haricinde rakip takımdaki 10 kişiyi vuran takım roundu kazanmış olur. Maçlar 10 kişi olmadan da oynanabilmektedir. Modun ana amacı adından da anlaşılacağı gibi eğlence içindir. CS GO basit eğlence modu rank sistemine etki etmez. Herhangi bir şekilde rütbeniz düşmez veya çıkmaz. Ancak XP olarak oyun sonunda vurduğunuz kişi sayısı ve yaptığınız asistlere göre XP alırsınız. Bu modda takım arkadaşlarınızı vuramaz veya birbirinize çarpamazsınız.

          Cs go basit eğlence modunda VAC Ban devrededir. Dikkatli olmanızı öneririz. Basit counter-strike basit eğlence modunda yer alan ikinci eğlence türü ise rehine kurtarmadır. Rehine kurtarılması ile oyun sonlanmaktadır.  Cs:go basit eğlence modunda yer alan rehineyi kurtarmak için yapılması gerekenler ise zamana karşı yarış ve tam takım organizasyonu ile teröristleri yok etmektir. Csgo basit eğlence modunda yer alan takım sayılarında kurtarıcı timinde yer alan oyun sayısının da aynı şekilde on olmasına gerek yoktur. 7-8 Kişiden oluşan takım ile de csgo basit eğlence modunda oyuna başlanabilmektedir. Yetenekli olan ve cs go oyunu üzerinde uzun yıllardır zaman harcayanlar ise genelde 7 kişilik takı ile eğlence modunda karşılaşma yapmaktalar ki bu şekilde pratik kazanmaktadırlar. Gerçek veriler ise devamında cs go basit eğlenceli modunda kazanılmış olan yetenekler sahneye yansıtılmaktadır.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir