Cs Go Wallhack AHK Çalışan Güncel Hile

Cs go wallhack ahk hilesi teknik özellikleri ile V1 sürümü modelinde bulunmaktadır. Kodlama dili olarak ise ahk kullanılmış ve log durumuna bakıldığında ise hiç bir türlü log vermeyen modelde cs go wallhack ahk hilesi olarak değerli takipçilerimize sunulmaktadır. Hilenin kullanılması için gerekli olan Auto Hotkey ise v1.1.29.01 sürümü şeklinde olmakta ve linkte yer almaktadır. Windows 7 32-64 Bit: Çalışıyor Windows 8 32-64 Bit: Çalışıyor Windows 8.1 32-64 Bit: Çalışıyor Windows 10 32-64 Bit: Çalışıyor ve cs go wallhack ahk ile denenmiştir. Harita göstermesi ise farklı dillerde olmaktadır.

Autıkey dosyasını indirdikten sonra gerekli olan adımları düzenli olarak takip edildiğinde her hangi bir vac yemeden oyun oynanabilmektedir. Fakat bazı durumlarda vac yemek kaçınılmaz olabilmektedir. Csciyiz com olarak bu konuda cs go wallhack ahk kurulumu ve kullanılmasında son karar kullanıcının kendisinde olmaktadır. Program ise başka yerden alınmış çalışması denendikten sonra sizlere cs go wallhack ahk güncel çalışan hile olarak sunulmaktadır. Oyun konsolundan oyuna girdikten sonra cs go wallhack dosyasını açıp çalıştırmak gereklidir. Sonrasında cs go oyununa geri dönerek F 6 tuşuna basarak gelen tüm uyarılara ise tamam demeniz yeterli olacaktır.

 

Cs Go Wallhack AHK Çalışan Güncel Hile
CsGo Wallhack AHK Çalışan Güncel Hile

Cs go wallhack bazı durumlarda haritaların tek taraflı gösterilmesi şeklinde çalışmaktadır. Şimdi burada haritaların gösterilme biçimlerine geçiş yapabilirsiniz. Inferno (t side models)Dust 2 (ct side models) Train (t side models) Office (both models) agency (both sides) Italy (T side models) Assualt (T side models) Dust 1 (ct side models) Monastery (both sides) safe house (both sides) shoots (T side models) st. marc (T side models) sugercane (T side models) dizzy (both sides) Rialto (both sides) şeklinde cs go wallhack ahk dosyası haritaları göstermektedir.Autohotkey Setup Programını kurulması sonrasında  oyuna giriş yapılıp sekmenin aşağıya alınması gereklidir.  Cs go wallhack  ahk dosyasına iki kere tıklanması ve devamında gene biraz bekleyerek gelen uyarılara tamam demek yeterli olmaktadır.  Cs go wallhack ahk çalışan güncel hile için Autohotkey Programı devamında cs go Hileyi İndir [NON PANORAMA] csgo wallhack Hileyi İndir [Panorama] cs go wallhack hilesi Virüstotal linki.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir