Cs Go Rütbe Sorunları

CSGO oynarken en büyük sorumluluklarımızdan biri rekabetçi modda ki rütbelerdir. Bu rütbeler kişinin oyunu ne kadar iyi oynadığına dair bilgi vermektedir. CSGO oyunları rekabetçi rütbesi almadan önce günde sadece 3 maç oynayabilirler. Bu maçlarda rankınız görünmez. 5 maçın sonunda oynadığınız 5 maçın ortalamasına göre bir rütbeniz olmaktadır. Devamında oyadığınız maçlarda sergileiğiniz başarıya göre daha yüksek veya daha düşük rütbeleriniz olacaktır.

CSGO’da rütbenizi kaybetmeniz çok kolay bir durum değil. Eğer ki ard arda kaybeder ve silver’ın da altına düşerseniz rütbeniz kaybolmaktadır. 10 maç kazanıp 10 maç kaybettiyseniz de rütbeniz düşebilir veya hiç yükselmeyebilir. 1 2 hafta gibi süreler oyuna girmezseniz eğer rütbeniz ne olursa olsun kaybolur. Maç kazanıyorsunuz ancak ya sonuncu oluyorsunuz ya da etki edemiyorsanız CSGO rütbenizi arttırmayacaktır.

Ayrıca oyundaki aldığınız edo’lar da çok önemlidir. Edo sayınıza göre de rütbeniz hızlı artış gösterebilir. Rekabetçi modda iyi bir yere gelmek istiyorsanız rekabetçi moda girmeden önce kesinlikle aim haritalarında aim’inizi geliştirmek için çalışın. Daha sonra hazır hissettiğinizde ise rekabetçi modda maçlara giriniz. Bir rekabetçi maçını kesinlikle bitene kadar terketmeyiniz. İlk başlarda kısa süreli olmak üzere uzun süre ban yiyebilirsiniz. Ayrıca oyunu terk etmek kaybetmek sayıldığından rankınız da düzecektir.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir