CSGO OYUNLARI REKABETÇİ MODDA DİKKAT EDİLECEKLER

CSGO oynarken en büyük sorumluluklarımızdan biri rekabetçi moddaki rütbelerdir. Bu rütbeler kişinin oyunu ne kadar iyi oynadığına dair bilgi vermektedir. CS GO oyunları rekabetçi rütbesi almadan önce günde sadece 3 maç oynayabilirler. Bu maçlarda rankınız görünmez. 5 maçın sonunda oynadığınız 5 maçın ortalamasına göre bir rütbeniz olmaktadır. Devamında oynadığınız maçlarda sergilediğiniz başarıya göre daha yüksek veya daha düşük rütbeleriniz olacaktır.

cs go-oyunlari-rekabetci-modda-dikkat-edilecekler
cs go-oyunlari-rekabetci-modda-dikkat-edilecekler

CS GO’da rütbenizi kaybetmeniz çok kolay bir durum değil. Eğer ki ard arda kaybeder ve silver’ın da altına düşerseniz rütbeniz kaybolmaktadır. 10 maç kazanıp 10 maç kaybettiyseniz de rütbeniz düşebilir veya hiç yükselmeyebilir. 1 2 hafta gibi süreler oyuna girmezseniz eğer rütbeniz ne olursa olsun kaybolur. Maç kazanıyorsunuz ancak ya sonuncu oluyorsunuz ya da etki edemiyorsanız CS GO rütbenizi arttırmayacaktır. Ayrıca oyundaki aldığınız edo’lar da çok önemlidir.

Edo sayınıza göre de rütbeniz hızlı artış gösterebilir. Rekabetçi modda iyi bir yere gelmek istiyorsanız rekabetçi moda girmeden önce kesinlikle aim haritalarında aim’inizi geliştirmek için çalışın. Daha sonra hazır hissettiğinizde ise rekabetçi modda cs go  maçlara giriniz. Bir rekabetçi maçını kesinlikle bitene kadar terketmeyiniz. İlk başlarda kısa süreli olmak üzere uzun süre ban yiyebilirsiniz. Ayrıca oyunu terk etmek kaybetmek sayıldığından rankınız da düzelecektir.

Bu nedenle cs go rekabetçi modda oyun oynarken dikkat edilmesi gereken noktaların titizlikle göz önüne alınması gerekir. Rekabetçi mod ile oynarken kazanacak olduğunuz rütbenin sürekli olarak artması için ise her gün cs go oyununa girerek rekabetçi mod ile oyunda dinamik kalmaktır. Yapılan değişiklikler ile bir ay gibi bir sürede rekabetçi modunuz hızla rütbe atladığını görebilirsiniz. Rekabetçi moda nasıl daha hızlı rütbe atlanır veya csgo oyununda hızlı rütbe atlama yazılarımızda bu konuda sizlere detaylı fikir verecektir.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir