Cs Go Hizmet Madalyası 2018

CS GO hizmet madalyası 2018; hizmet madalyasını kazanabilmek için 40 levelin üstüne çıkabilmeniz gerekmektedir. 40 seviyenin üstündeki tüm hesaplar bu rozeti kazanma hakkı elde ederler. CS GO 2018 hizmet madalyasını 2018 senesi içerisinde herhangi bir gün ya da saatte alabilirsiniz. Madalyanın farklı renkleri bulunmaktadır. 40 leveli doldurduğunuzda mavi, pembe, kırmızı, yeşil, mor ve gümüş renkleri bulunmaktadır. Diğer yıllara nazaran bu madalyayı diğer yıllardan ayıran ana özelliği farklı renkleri olmasıdır.

Cs go Hizmet madalyası 2018’e ulaşmak için herhangi bir seviyede olmanıza gerek yok. 40 levelin üstünde olmanız yeterlidir. 40. Seviyeye ulaşınca oyun ekranında resminizin hemen yanında rozet belirecektir. Ayrıca envanter kısmında da ilgili simgeyi kuşanabilir ya da ön izlemesini görebilirsiniz. Envanter pazarda satılamamaktadır. Sadece gösteriş için bulunur.

XP’i arttırmak için en önemli şey rekabetçi maçı oynamak. Ayrıca Çarşamba günleri diğer günlere nazaran maçın sonunda daha yüksek XP değeri alırsınız. Bu yol ile bir haftada 5 seviye atlayabilirsiniz ve cs go hizmet madalyası 2018 sahibi olmak yolunda daha hızlı teknik bir yol izlenmiş olacaktır.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir