cs go fps arttırma konsol kodları

CSGO’da en büyük problemlerden biri FPS. FPS’i arttırmak için ekran kartı yenilemek gerekir. Bunun için gerekli maddi desteğiniz de yoksa derdinize derman olacak cs go fps arttırma konsol kodları hazırladık.

cs go fps arttırma konsol kodları yüklemek için CS GO’da console’a girin. Aşağıdaki kodları kopyalayıp yapıştırın. Bir kere girmeniz yeterlidir.

cl_forcepreload “1” > CSGO’da sesler ve harita maç sırasında yüklenmektedir. Bu kod ile, başlangıç ekranında biraz fazla bekletse de, ses ve haritanın maçtan önce yüklenmesini ve maç içinde ekstra yük bindirmesini engellersiniz.

cl_disablehtmlmotd “1”> Topluluk sunucuları için az etki etse de işinize yarayacak bir kod.

fps_max “0” > FPS’iniz 70’in altındaysa kullanmanızı önerdiğimiz bir kod. Oyundaki FPS sınırınızı kaldırmayı sağlar. FPS değeriniz 70’den büyükse cs go fps arttırma konsol kodları 0’ı 60 olarak değiştirebilirsiniz.

mat_queue_mode “2” » İşlemcinizi optimize etmenizi sağlar.

r_drawtracers_firstperson “0”

r_eyegloss “0” » Profesyonel oyuncuların da kullandığı bu komut oyuncu modelinin gözündeki detayları siler ve FPS arttırmanıza yardımcı olur.

r_eyemove “0” » Oyuncu modellerindeki efektleri kapatır.

r_eyeshift_x “0” » Oyuncu modelinin gözünün, X ekseninde hareket etmemesini sağlar.

r_eyeshift_y “0” » Oyuncu modelinin gözünün, Y ekseninde hareket etmemesini sağlar.

r_eyeshift_z “0” » Oyuncu modelinin gözünün, Z ekseninde hareket etmemesini sağlar.

r_eyesize “0” » Oyuncu modelinin göz boyutunu düşürür. cs go fps arttırma konsol kodları için detaylı olarak benzer konularımıza göz atabilirsiniz.

 

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir